4-Flute срамнети со земја Главата Мелење Секачи 5pcs/многу D8-8-60 Волфрам Челик Крајот Мелници Карбид Крајот мелници HRC45 Со Директно месо тело

4-Flute срамнети со земја Главата Мелење Секачи 5pcs/многу D8-8-60 Волфрам Челик Крајот Мелници Карбид Крајот мелници

-66 %

DEN 940.80

Ново

Това е достапна

Димензии: 8*8D*60
Обложување: TiAIN
Бренд Име: DREANIQUE
Дијаметар: 8мм
Тип: Крајот Мелница
Број На Модел На: D8-8-60-TiAlN
Вкупна Должина: 60mm
Материјал: Волфрам челик
Месо тело дијаметар: 8мм
Вкупна Должина: 60mm
Тип: крајот мил директно месо тело
Работното парче: Погоден од не ' рѓосувачки челик ,al .Тешко дрво, тешко легура
на соодветна работна цврстина: 0~45 HRC
Примена: гравирање & мелничката
Крајот тип: 4flute срамнети со земја крајот мелница
сечење должина flute: 20mm

Најдобрите понуди во категоријата