Труба 07136 1:72 Советскиот ЈС-7 тешки резервоарот Собранието модел

Труба 07136 1:72 Советскиот ЈС-7 тешки резервоарот Собранието модел

-60 %

DEN 720.00

Ново

Това е достапна

Пол: Унисекс
Тема: Возило
Предупредување: соберат модели
Број На Модел На: ЈС-7
Возраст Опсег: Grownups
Тип: соберат модели
Материјал: Пластични
Скала: 1
Возило: Резервоар
Пластични Тип: ABS
Бренд Име: ТРУБАЧ

Најдобрите понуди во категоријата