Вашиот Подарок F446 Бесплатен Превозот 14CT 11CT Смета и Печат Дома Декор Самрак Плови Needlepoints Везови Крстот Бод Колекции

Вашиот Подарок F446 Бесплатен Превозот 14CT 11CT Смета и Печат Дома Декор Самрак Плови Needlepoints Везови Крстот

-2 %

DEN 496.32

Ново

Това е достапна

Крстот Бод Ткаенина КТ број: 14CT смета производ, 11CT смета производ, 14CT Печат производ, 11CT Печат производ
Употреба: Слики
Платно Пакување Метод: Укината
Материјал: 100% Памук
Тип: Пакет
Стил: Европски и Американски Стил
Шаблон Тип: Сценско
Бренд Име: Радост Недела
Рамка: No
Надворешното Пакување: PVC кеса
реден број: F446
Име: Самрак Плови
Содржи: Ткаенина,Конци,Игли,Шема,Инструкции
ПЛАТНО ГОЛЕМИНА 14CT: 30*52 СМ
ПЛАТНО ГОЛЕМИНА 11CT: 39*66 СМ
боја: 26 БОИ
Бода: 30114 Бода
НАЗАД БОД: 128 Бода
сертификација: SGS
време на испорака: 7 работни дена

Најдобрите понуди во категоријата