100pcs/многу Расположливиот I. V Катетер 14G 16G 18G 20G 22G Удар Стерилни Игли Тело Пирсинг Игли Стерилни Игли Тетоважа

100pcs/многу Расположливиот I. V Катетер 14G 16G 18G 20G 22G Удар Стерилни Игли Тело Пирсинг Игли Стерилни Игли Тетоважа

-80 %

DEN 1056.00

Ново

Това е достапна

Тип: Тетоважа Игла
Број На Модел На: PN001
Спецификации: 14G 16G 18G 20G 22G

Најдобрите понуди во категоријата