2500ml Висок капацитет Дома Воздух Одвлажнување 150W Дома го исклучите Апсорбер Dehumidification Да се Навлажни Сува Облека, Фен DED-16E 220V/50 Hz

2500ml Висок капацитет Дома Воздух Одвлажнување 150W Дома го исклучите Апсорбер Dehumidification Да се Навлажни Сува

DEN 7945.68

Ново

Това е достапна

Капацитет (pints / 24 часа): 16L/24 ЧАСА
Функција: Автоматско Humidistat Контрола,Автоматски Кофа Полна Shut-Off,Отстранлив Резервоарот за Вода,Надворешни Мозоци се Поврзете,Кофа Полна Индикатор Светлина,LED Дисплеј,Прилагодлив Humidistat
Брзината На Вентилаторот: Други
Капацитет на Резервоар за вода (l): 1.1-2.5 L
Димензии (L x W x H (Инчи): 305*192*490mm
сертификација: CE
Работна Температура Опсег: Други
Бренд Име: ZJMZYM
Покриеност (sq. ft.): 30-80 Квадратни метри
Напон (V): 220v
Dehumidification Волумен:
Примена: >60㎡
Број На Модел На: DED-16E
Тип: Dehumidifiers
Моќност (W): 150w
Број На Производ: G1724
Име на производ: Dehumidifiers
Модел: DED-16E
Напон: 220V
моќност: 150w
Фреквенција: 50 Hz
Дадената област: 30-80 Квадратни метри
Производ големина: 305*192*490mm
Пакување големина: 36.5*25*56.5 cm
Тежина: 11.5kg

Најдобрите понуди во категоријата