Кинески за Иднината surf перка pranchas де surf G5 fiberglass три поставите quillas surf буквален за мрежа перка за сурфање quillas перки

Кинески за Иднината surf перка pranchas де surf G5 fiberglass три поставите quillas surf буквален за мрежа перка за

DEN 541.92

Ново

Това е достапна

Бренд Име: Unclesurf
Применливи Луѓе: Унисекс
Тип: Чантата
Отворено Активност: Сурфање
Број На Модел На: Иднина-003
Материјал: fiberglass саќе
Количина: лево десно централна 3pcs
Големина: G5 Medium size
боја: како Слика
база: иднина
ОЕМ: Yes
Висок квалитет: Yes

Најдобрите понуди во категоријата