Најдобар Квалитет! 5X7CM Прирачник Топла Фолија Печат Машина,кожа печатач,Creasing машина,обележување притиснете,втиснување машина

Најдобар Квалитет! 5X7CM Прирачник Топла Фолија Печат Машина,кожа печатач,Creasing машина,обележување притиснете,втиснување

DEN 2520.00

Ново

Това е достапна

Примена: Електрични Постави Алатка
Пакет: Кутија
Број На Модел На: 57
Бренд Име: GOLDSTPK
Број на Парчиња: 1
DIY Материјали: Металугрија
Тип: Комбинација
Име: Прирачник Топла фолија печат машина
Модел: HM57
операција: упатство
Максимална бронзирање област: 5*7cm
моќност: 150w
Работа парче повеќето голема мера високо: 60mm
работата на маса област: 120mm*150mm
Фолија Должина: 0-80
Потекло: Кина
Напон: 220V/50Hz

Најдобрите понуди во категоријата