Козметички дизајн секси Кармин за жените 925 фунта сребрен ѓердан pendant

Козметички дизајн секси Кармин за жените 925 фунта сребрен ѓердан pendant

-76 %

DEN 539.52

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Моден
Бренд Име: чекор напред
Синџир Тип: Никој
Пол: Жените
Метали Тип: Сребро.
Обликотшема: Геометриски
Ѓердан Тип: Pendant Ѓердани
Број На Модел На: SF433N&SF433N-1
Компатибилност: Сите Компатибилен
Стил: Тренди
Pendant Големина: 25.14*4.03 mm
is_customized: No
Функција: Фитнес Тракер
Материјал: Кубен Циркони
Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Моден
Функција: Декорација
Материјал: 925 вистински сребро.
Метал Печат: S925 и логото
дизајн: мода и популарни
is_customized: Yes
Материјал: 100% 925 sterling silver материјал
Пакување: сомот торба или кутија со логото

Најдобрите понуди во категоријата