ДЕ.ДУШАТА се Чисти Гориво Филтер За Бензин Jetta MK4 MK5 Golf MK6 6 Буба Caddy Поло Touran Eos Седиште Леон 6Q0 201 051 C 6Q0201051C

ДЕ.ДУШАТА се Чисти Гориво Филтер За Бензин Jetta MK4 MK5 Golf MK6 6 Буба Caddy Поло Touran Eos Седиште Леон 6Q0 201

-20 %

DEN 636.24

Ново

Това е достапна

Земја/Регион на Производство: Кина
Фолксваген Модел: Поло
Специјални Функции: Бензин за чистење на филтер
За Возило Брендови/Модел: Фолксваген
Поло-Година: 2013,2006,2007,2005,2014
Другиот Дел Број: 6Q0-201-051C
Објектот Висина: 5cm
Објектот Должина: 12cm
Објектот Тежина: 0.35kg
Поставување на Возило: ПРЕД
Бренд Име: ДЕ.ДУШАТА
Објектот Ширина: 5cm
Материјал Тип: Метал
Производителот Дел Број: 6Q0 201 051C
Осветленост Дел Број: 6Q0201051C
Автомобил модел: ФОЛКСВАГЕН JETTA 6, GOLF MK6 исчистете го филтерот, ФОЛКСВАГЕН Scirocco
Компатибилен Автомобил модел: ФОЛКСВАГЕН EOS , ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ ПЛУС, ФОЛКСВАГЕН Поло
за автомобил: ФОЛКСВАГЕН TIGUAN , ФОЛКСВАГЕН JETTA MK6
Дел Број: 6Q0 201 051 J , 6Q0 201 051 НА
Притисок вредност: 4.0 Бар
Име: Гас решетката Филтер

Најдобрите понуди во категоријата