10pcs*Мини RGB LED Подводните Резервоарот светла Водоотпорен 3LEDs Сијалица CR2032 Копче на Далечинскиот управувач за свадба партија оркестарот

10pcs*Мини RGB LED Подводните Резервоарот светла Водоотпорен 3LEDs Сијалица CR2032 Копче на Далечинскиот управувач

-80 %

DEN 333.60

Ново

Това е достапна

Емитуваат Боја: RGB со далечинско
Wattage: 1
Употреба: празник
Напон: 3V
Број На Модел На: KS-SB-003-0624
Глава Број: 1-19 глава
Карактеристики: Подводните 3LEDs со Далечински Управувач Управувана Водоотпорен LED Партија L
Осветлување Растојание: 1-5m
Празник Име: Божиќ
сертификација: CE,RoHS,EMC
Повод: Градина
Извор На Енергија: Сува Батеријата
боја: Јасно
Бренд Име: KITOSUN
Е dimmable: Yes
Должина: 1inch
Гаранција: една година
Извор На Светлина: LED Светилки
Е Светилки Вклучени: Yes
Тело Материјал: Пластични
Тип На Батерија: CR2032
Музика: Никој
Приклучок Тип: Никој
Приклучете Го Опашка: No
Спецификација: 0.7-0.9M
Производ големина: 3CM дијаметар.2.2 ЦМ висина
Пакување: 10pcs светла со еден далечински контролер
Траење На Батеријата: трае повеќе од 24hours
Материјал: Пластични
Батеријата: 2 парчиња CR2032 батерии вклучени
водоотпорен?: Да,waterpoof
Прилики: свадба,забава,сите настан
боја: Multicolor со далечинско

Најдобрите понуди во категоријата