ZLON Нова Мода Жените Паричници Litchi Шема Мека Кожа Патент Паричник на Жените Долго Дизајн Чанта Два Пати Спојки Паричникот Q368

ZLON Нова Мода Жените Паричници Litchi Шема Мека Кожа Патент Паричник на Жените Долго Дизајн Чанта Два Пати Спојки

-18 %

DEN 619.20

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Паричникот
Стил: Моден
Паричникот Должина: Долго
Вистински Тип На Кожа: Кравја Кожа
Објектот Тежина: 300g
Пол: Жените
Обвивка Материјал: Полиестер
Материјал Состав: Вистинска Кожа
Објектот Висина: 18.5cm
Внатрешни работи: Фото Носител На Патент Poucht,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Монета Џеб,Имајте На Ум Оддел,Држачот На
Шаблон Тип: Цврста
Број На Модел На: Q368
Објектот Ширина: 3.5cm
Паричници: Стандард Паричници
Бренд Име: ZLON
Главен Материјал: Вистинска Кожа
Декорација: Никој
Објектот Должина: 9cm
Затворање Тип: Патент & Hasp
Тип На Објект: Паричникот
Име: ZLON
Материјал: Вистинска Кожа
боја: Кафеава,Розова
Големина: 9cm*3.5cm*18.5cm (3.54*1.38*7.28)
Тежина: 300g

Најдобрите понуди во категоријата