Топла Продажба Маскирни Ранци На Децата Градинка Ранец Ученици Печатење Rucksack Детска Книга Торба Училиште Кеси Mochila

Топла Продажба Маскирни Ранци На Децата Градинка Ранец Ученици Печатење Rucksack Детска Книга Торба Училиште Кеси

0 %

DEN 562.56

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Училиште Кеси
Затворање Тип: Патент
Материјал Состав: Полиестер
Тип: РАНЕЦ
Бренд Име: ZIRANYU
Објектот Должина: 30cm
Број На Модел На: AMM1182
Објектот Висина: 38cm
Шаблон Тип: Маскирна
Пол: Момчиња
Објектот Ширина: 15cm
Објектот Тежина: 0.5kg
Главен Материјал: Најлон
Големи Димензии: 38*30*15cm
Мали Димензии: 33.5*25*12.5 cm

Најдобрите понуди во категоријата