НОВО Училиште Фустан Чевли и Момчиња Вистинска Кожа Црна Кравата Сплит Деца Чевли Деца Студент Станови Пролет/Есен Еден Чевли 019

НОВО Училиште Фустан Чевли и Момчиња Вистинска Кожа Црна Кравата Сплит Деца Чевли Деца Студент Станови Пролет/Есен

-36 %

DEN 771.36

Ново

Това е достапна

Чевли Големина: 1, 2, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 9.5, 10.5, 11, 11.5, 12, 13
Возраст Опсег: 11T,12T,10T,13T,7T,>14T,14T,33M,9T,5T,4T,6T,8T
Пол: Момчиња
Пета Тип: Станот со
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал: Вистинска Кожа
Бренд Име: KEUEK
Outsole Материјал: Гума
18.1.8.9: 18.1.8.9

Најдобрите понуди во категоријата