Морска ѕвезда модерната LED таванот светла за дневна соба AC 90-260V спалната соба светлата деца таванот светилка lamparas де techo

Морска ѕвезда модерната LED таванот светла за дневна соба AC 90-260V спалната соба светлата деца таванот светилка

-56 %

DEN 1536.00

Ново

Това е достапна

Боја На Каросеријата: Кол 35cm, Кол 52cm, Кол 62cm
Wattage: Cool white, Warm white, Brightness Dimmable
Стил: Модерна
Заврши: Железо
сертификација: CQC,CCC,CE
Напон: 90-260V
Примена: Foyer
Број на извори на светлина: > 20
Техника: Насликани
Гаранција: 3 Години
Бренд Име: CHUSUKRU
Извор На Енергија: AC
Употреба: празник
Тело Материјал: Железо
Тип На Прекинувач: Далечинска Контрола
Карактеристики: модерната LED таванот светла за дневна соба
Е dimmable: Yes
Број На Модел На: модерната led таванот светла
Осветлување Област: 15-30square метри
Извор На Светлина: LED Светилки
База Тип: Оптоварување
Е Светилки Вклучени: Yes
Инсталирајте Стил: Површината монтирани
Материјал: Метал
Тип На Објект: таванот светла
Тип На Објект: Таванот Светла,Тавански Светилки

Најдобрите понуди во категоријата