1080P Мини HDMI да AV Композитни Конвертор РКА CVBS Адаптер за PS3 Blu-Ray Плеер ВИДЕО DVD HDTV 1080P

1080P Мини HDMI да AV Композитни Конвертор РКА CVBS Адаптер за PS3 Blu-Ray Плеер ВИДЕО DVD HDTV 1080P

DEN 179.76

Ново

Това е достапна

Должина: other
Бренд Име: Fasdga
Пол: Женски-машки
Број На Модел На: EDT
Конектор A: HDMI
Конектор Б: HDMI
Тип: AV Кабли
Примена: Мултимедијални
Пакување: Polybag
оклопна: Комбинација
Пакет: No

Најдобрите понуди во категоријата