Новиот usb полнење мини фан 2017 лето десктоп 3 датотеки електрични мали фан преносни рачен фан

Новиот usb полнење мини фан 2017 лето десктоп 3 датотеки електрични мали фан преносни рачен фан

-80 %

DEN 285.12

Ново

Това е достапна

Ротација Начин: Ротирање на Страница
Тип: Ладење Само
Употреба: Дома
Ротари Ване Количина: 7
Брзината На Вентилаторот: Третиот Степен На Пренос
Снабдување воздух режим: Ротари Ване
Материјал: Пластични
Далечински Управувач Функција: No
Контролирање На Режимот: Механички Тајмер Контрола
Вода-недостиг на Моќ-исклучување на Заштита: No
Големина:
Правец На Видот: Стандард Правец
Max. Моќност:
Обратна Ротирачка Функција: No
Времето Функција: Не Мерењето
Max. Времето Граница: Не Мерењето
Тип: вентилација фан
Suspender Должина: >35cm
Бренд Име: POCHOS
Технологија: Други
Инсталација: Мини
Примена:
Извор На Енергија: USB
Напон (V): 5V
Моќност (W):
сертификација: CCC

Најдобрите понуди во категоријата