2 парчиња Акрилик Уво Приклучоци и Tnnels Завртка Одговара Уво Мерачи Пирсинг Приклучоци Orelha Pircing Oreja Носила Секси Тело Пирсинг Накит

2 парчиња Акрилик Уво Приклучоци и Tnnels Завртка Одговара Уво Мерачи Пирсинг Приклучоци Orelha Pircing Oreja Носила

-75 %

DEN 37.20

Ново

Това е достапна

Метална боја: 6mm, 8mm, 10мм, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 20mm, 22mm, 25мм
Тип На Објект: Телото Накит
Парична казна или Моден: Моден
Материјал: Акрилик
Обликотшема: Круг
Стил: Тренди
Телото Накит Тип: Plug & Тунелот Накит
Бренд Име: SWANJO
Број На Модел На: 10120054
Метали Тип: Акрилик
Произведе категорија: Акрилик уво мерачи приклучоци тело пирсинг накит
Големина: 6mm 8мм 10мм 12mm,14mm,16mm,18mm 20mm 22mm 25mm
уво приклучоци: Телото Накит
приклучоци и тунели: Уво приклучок
уво тунелот: уво носилки приклучоци и тунели
swanjo седло уво приклучок: мерач на уво
dilataciones де oreja: уво plug акрилик

Најдобрите понуди во категоријата