Природни Бамбус Дрво Бања Туш Сапун Фах Сад За Складирање На Носителот Плитка Мај 25

Природни Бамбус Дрво Бања Туш Сапун Фах Сад За Складирање На Носителот Плитка Мај 25

-8 %

DEN 28.80

Ново

Това е достапна

Бренд Име: Ouneed
Тип: Две-парче
Функција: Еко-Пријателски
Материјал: бамбус
Број На Модел На: Дрво Бања Туш Сапун Фах Јадење
Материјал: бамбус
Боја: BurlyWood
Големина: 6.7*7.1cm

Најдобрите понуди во категоријата