25V 68UF 5*11 висока фреквенција ниска отпорност алуминиум electrolytic capacitor 68uf 25v

25V 68UF 5*11 висока фреквенција ниска отпорност алуминиум electrolytic capacitor 68uf 25v

DEN 509.04

Ново

Това е достапна

Номинална Напон: Стандард
боја: Зелена
is_customized: Yes
Пакет Тип: преку дупка
Примена: Општа Намена
Број На Модел На: 25V 68UF 5*11
Температурата На Работа: Стандард
Тип: Алуминиум Electrolytic Capacitor
Структура: Фиксна Capacitor
Бренд Име: TTVXO

Најдобрите понуди во категоријата