4369716 багер кофа цилиндар печат за полнење за Hitachi EX60-5

4369716 багер кофа цилиндар печат за полнење за Hitachi EX60-5

-90 %

DEN 1677.60

Ново

Това е достапна

Бренд Име: CMP
Школка Тип: Затворен Тип
Достапност: во парк сега
Состојба: 100% нови
Примена: цилиндар делови
Гаранција: 3 месеци
MOQ: 1 сет
Име: багер бум печат комплет
Дел Број: 4369716
Број На Модел На: EX60-5
Услуга: Брза испорака од UPS-от, Fedex, DHL, EMS

Најдобрите понуди во категоријата