Американската ретро носталгија светилка лифт стакло mahjong светилка лустерот ресторан студија светилка светлина материјал железо E27 AC110-240V

Американската ретро носталгија светилка лифт стакло mahjong светилка лустерот ресторан студија светилка светлина материјал

-46 %

DEN 2215.92

Ново

Това е достапна

Боја На Каросеријата: Црна
Wattage: 31-40W
Бренд Име: CHUSUKRU
Техника: обложено
Тело Материјал: Стакло,Железо
Употреба: празник
Гаранција: 2
Тип На Прекинувач: Допрете On/Off Прекинувач
Извор На Светлина: Блескаво Светилки
Број на извори на светлина: 1
Инсталирајте Стил: Површината монтирани
Примена: Трпезарија
Заврши: Железо
сертификација: CE,CCC
Е dimmable: No
Осветлување Област: 10-15square метри
Стил: Гроздобер
База Тип: E27
Материјал: Метал
Е Светилки Вклучени: No
Извор На Енергија: AC
Број На Модел На: R230
Тип На Објект: таванот светла
Напон: Other
Бродови Од: Кина
Тип На Објект: Таванот Светла,Тавански Светилки
Инсталација Тип: кабелот pendant

Најдобрите понуди во категоријата