VGA аудио, HDMI конверзија адаптер за десктоп компјутер, лаптоп компјутер, ДВД плеер, set top box, VGA сигнал ресурси текст, играчот

VGA аудио, HDMI конверзија адаптер за десктоп компјутер, лаптоп компјутер, ДВД плеер, set top box, VGA сигнал ресурси

DEN 190.80

Ново

Това е достапна

Должина: other
Бренд Име: Fasdga
Пол: Машко-Женски
Број На Модел На: EDT
Конектор A: VGA
Конектор Б: HDMI
Тип: Коаксијален Кабли
Примена: Мултимедијални
Пакување: Polybag
оклопна: Комбинација
Пакет: No

Најдобрите понуди во категоријата