4 Канал Реле Switch DMX512 Контролер Реле Излез DMX Реле Контрола 4 Начин Реле Прекинувач(max 10A) 4CH Dimmer

4 Канал Реле Switch DMX512 Контролер Реле Излез DMX Реле Контрола 4 Начин Реле Прекинувач(max 10A) 4CH Dimmer

-58 %

DEN 2327.76

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: RGB Controler
Извор На Енергија: DC
Карактеристики: dmx 512 декодер
сертификација: CE,RoHS,CCC
Бренд Име: Nutbro
Далечински Растојание: Никој
Режим На Конекција: терминал блок
Материјал: FR4 PCB со електронски componments
Гаранција: една година гаранција
Max. Оптоварување На Моќ: 120W(12V)
Controled Метод: dmx
Wattage: 120W(12V)
Напон: 12V
Применливи Светла: DC led светла
Сива скала: 8 малку
Влезниот Сигнал: DMX512/1990
Повратен Сигнал: Константен Напон PWM X 24
Декодирање На Каналот: 24ch
DMX512 Socket: Terminal Block / XLR-3Р порта

Најдобрите понуди во категоријата