Топла Продажба Модни Жените Ѓердан Од Не ' Рѓосувачки Челик Циркон Добра Среќа Ѓердан Жените Луксузни Накит Најдобар Подарок За Свадба

Топла Продажба Модни Жените Ѓердан Од Не ' Рѓосувачки Челик Циркон Добра Среќа Ѓердан Жените Луксузни Накит Најдобар

-50 %

DEN 132.00

Ново

Това е достапна

Метална боја: Злато-боја, Челик Боја, се Зголеми Златна Боја
Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Моден
Синџир Тип: Линк Синџир
Ѓердан Тип: Pendant Ѓердани
Обликотшема: Месечината
Бренд Име: MIS JQYRIA
Стил: Тренди
Pendant Големина: 2cm
Пол: Жените
Број На Модел На: ev-ss2
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Материјал: Метал
Компатибилност: Никој
Функција: Никој
Должина: 45-50cm
Стил: Романтични

Најдобрите понуди во категоријата