QTC 4N26 DIP6 10pcs/многу

QTC 4N26 DIP6 10pcs/многу

-90 %

DEN 122.40

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: QTC 4N26 DIP6 1PCS
Употреба: Општа Намена
is_customized: Yes
Извор На Енергија: AC
Бренд Име: YUXINYUAN
Теорија: SOPDIPQFPBGAPLCCQFN
Заштита На Функција: Стандард
Контакт Оптоварување: Стандард
Напон: v
Испорака адреса:
Продавница бр.: Продавница Бр 1403812
квалитет: 100%добро
Набавка На Стоки:
Цената:
Примена:
Пакет:
енкапсулација:

Најдобрите понуди во категоријата