PipiFren Големи Кучиња Облека Полицијата Рефлексивни Вест Cet За домашни Миленици Костим Куче Палта Облека Т Кошули hondenkleding Ropa perro

PipiFren Големи Кучиња Облека Полицијата Рефлексивни Вест Cet За домашни Миленици Костим Куче Палта Облека Т Кошули

-22 %

DEN 333.12

Ново

Това е достапна

Големина: M, L, XL, XXL
Тип: Кучиња
Сезоната: Сите Сезони
Бренд Име: PipiFren
Шема: Цврста
Материјал: влакна
Сезоната: Сите Сезони
боја: Како што е прикажано
Место на Потекло: Кина
Применливи: големо куче
Стил: облека
ID: Y1705063
Тип На Објект: Кучиња облека
Употреба: Грб
куче облека: Yes
Домашни Миленици Костим: Yes

Најдобрите понуди во категоријата