Висока осветленост 115 см 18LED пат светла соларни зелена енергија не ' рѓосувачки челик водоотпорен led отворено сончевата светлина дворот на тревникот

Висока осветленост 115 см 18LED пат светла соларни зелена енергија не ' рѓосувачки челик водоотпорен led отворено

DEN 933.60

Ново

Това е достапна

Емитуваат Боја: Зелена, Бела, Топло Бела
Тип На Објект: Тревник Светилки
Стил: Модерна
Тело Материјал: ABS
Извор На Светлина: LED Светилки
База Тип: Оптоварување
Заштита Ниво: IP54
Е dimmable: No
Е Светилки Вклучени: Yes
Напон: 6V
Употреба: За итни случаи
Извор На Енергија: Сончевиот
Бренд Име: Halojaju
сертификација: CCC
Карактеристики: Соларна батерија на полнење
Број На Модел На: HWD-62
Гаранција: 1 години
Големина: 15.5*15.5*115CM
is_customized: Yes
Функција: тревник светилка
Тип На Производ: Градина Светлина
Производот: градина светла отворено
Тип: сончевата светлина
tite: патот светла
Тип - 1: водоотпорен led надворешна светлина
тип - 2: соларни дворот на тревникот
тип - 3: надворешна светлина

Најдобрите понуди во категоријата