Chiffon Блузи Нови 2017 Мода Лето Тенок Жените Chiffon Кошула Домот Солидна Боја Кратко Sleeve Жените Блузи Blusas

Chiffon Блузи Нови 2017 Мода Лето Тенок Жените Chiffon Кошула Домот Солидна Боја Кратко Sleeve Жените Блузи Blusas

-52 %

DEN 135.84

Ново

Това е достапна

Големина: S, M, L, XL, XXL
Пол: Жените
Шаблон Тип: Цврста
Стил: Моден
Јака: V Деколте
Бренд Име: EFINNY
Декорација: Никој
Ткаенина Тип: Chiffon
Sleeve Должина(cm): Краток
Број На Модел На: Chiffon Жените Блуза
Облека Должина: Редовни
Sleeve Стил: Редовни
Материјал: Chiffon

Најдобрите понуди во категоријата