Доведе Слободни Месинг Цевка Хексадецимален Главата Цврсто Приклучокот Фитинзи 3/8 Машки NPT

Доведе Слободни Месинг Цевка Хексадецимален Главата Цврсто Приклучокот Фитинзи 3/8 Машки NPT

-100 %

DEN 251.76

Ново

Това е достапна

боја: Пакет на 5pcs, Пакет на 25pcs, Пакет на 300pcs
Техника: Кован
Материјал: Бакар
Тип: Унија
врска: Машки
Број На Модел На: HFLF103S6
Обликот: Круг
Глава Кодот: Круг

Најдобрите понуди во категоријата