WDM 300мм семафори Еден Аспект Зелена LED Flasher

WDM 300мм семафори Еден Аспект Зелена LED Flasher

-86 %

DEN 2039.76

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: WDM300R
боја: Зелена
Дијаметар: 300мм
аспект: еден
Работен напон: 85-265V (12/24V опционално)

Најдобрите понуди во категоријата