2 ПАРЧИЊА тренд на 12 mm магнет хривнија човек магнет нараквица со црна нерѓосувачки челик

2 ПАРЧИЊА тренд на 12 mm магнет хривнија човек магнет нараквица со црна нерѓосувачки челик

DEN 263.52

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Нараквици
Парична казна или Моден: Моден
Бренд Име: ZUCZUG
Стил: Тренди
Затворач Тип: За да се префрлате-clasps
Пол: Жените
Обликотшема: Геометриски
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Поставување Тип: Никој
Синџир Тип: Кутија Синџир
Функција: Фитнес Тракер
Број На Модел На: S-113
Нараквици Тип: Манжетната Нараквици
Материјал: Нерѓосувачки Челик

Најдобрите понуди во категоријата