Висок квалитет Гроздобер Тетоважи Ткаеше Постери Kraft хартија за Слатки був Налепница Бербер Дома Декор HM-22

Висок квалитет Гроздобер Тетоважи Ткаеше Постери Kraft хартија за Слатки був Налепница Бербер Дома Декор HM-22

-14 %

DEN 119.76

Ново

Това е достапна

Големина (Инчен): 32x21cm, 42x30cm
Бренд Име: BLINGIRD
Тип: Платно Printings
Предмети: Слика Слика
Рамка на режимот: Формулиран
Материјал: Хартија
Стил: Европа
Рамка: No
Медиум: Водоотпорен Мастило
Поддршка База: Хартија
Форма: Посебна
Техника: Спреј Сликарство
Обликот: Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот: Yes
Стил: гроздобер постер
Дома декорација: ѕидот постер слика
Материјал: cowhide хартија гроздобер
користат за: дневна соба и кревет соба кафе кафе канцеларија
ѕидот налепница: ѕид уметност, занает налепница
нови пристигнување: Бесплатен превозот
гроздобер хартија: ретро kraft хартија
топла продажба: Висок квалитет
Предмет: ѕид слики декорација
Дома Декор: ѕидот налепница дома декорација

Најдобрите понуди во категоријата