2 парчиња/многу нови GAOY 168colors ноктите салон Впие Исклучување УВ/LED Гел лак на ноктите боја бои 7.3 ml

2 парчиња/многу нови GAOY 168colors ноктите салон Впие Исклучување УВ/LED Гел лак на ноктите боја бои 7.3 ml

DEN 141.60

Ново

Това е достапна

боја: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 30, 29, 28, 27, 26, 25, 24, 23, 22, 21, 20, 19, 18, 17
Тип На Објект: Гел На Ноктите
Тип: Гел За Полски
Број На Модел На: GY
Бренд Име: GAOY
НЕТО-WT.: 7.3 ml
Количина: 1pcs
Предност: Здрав и Еко-пријателски
НЕТО-WT.: 7.3 ml
Објектот: ноктите гел полски
Состојба: 100% Сосема Нов
боја: 168 Бои
Тип: УВ Гел

Најдобрите понуди во категоријата