Нови пристигнување S3SAT-200 Клупата Мелење Мелница Машина Електрични Полирање Машина 220V / 380V 50 / 60Hz 550W 2840r / rpm 200mm Топла

Нови пристигнување S3SAT-200 Клупата Мелење Мелница Машина Електрични Полирање Машина 220V / 380V 50 / 60Hz 550W 2840r

-90 %

DEN 2448.00

Ново

Това е достапна

Бренд Име: ZJMZYM
DIY Материјали: Електрични
Тип: Клупата Полирач
Број На Модел На: S3SAT-200
Номинална Напон: 220v
Фреквенција: 50/60Hz
Номинална Влезна Моќност: 550W
Тркала Дијаметар: 200mm
Димензии: 42*38*48cm
Тежина: 16KG
Извор На Енергија: DC
Wattage: 500W-799W
Број На Производ: FC832
Име: S3SAT-200 Клупата мелница
Напон: 220V / 380V
моќност: 550W
Тркала Дијаметар: 200mm
Брзина: 2840r / вртежи во минута
Пакување големина: 42 * 38 * 48cm
Тежина: 16KG
јачина: 15.33 KG

Најдобрите понуди во категоријата