Ориентален Кинески/Јапонски Стил Таванот Светилка Предводена Од Махагони Заврши Дрвени Светлина Тавански Светилки Дома Дневна Соба Модерни Декорации

Ориентален Кинески/Јапонски Стил Таванот Светилка Предводена Од Махагони Заврши Дрвени Светлина Тавански Светилки

-56 %

DEN 2616.00

Ново

Това е достапна

Боја На Каросеријата: топла светлина, бела светлина
Wattage: 45cm 24W, 55cm 36W
Бренд Име: CHUSUKRU
Техника: Насликани
Карактеристики: Soji Светлина
Тело Материјал: бамбус
Употреба: празник
Гаранција: Никој
Тип На Прекинувач: Допрете On/Off Прекинувач
Извор На Светлина: LED Светилки
Број на извори на светлина: > 20
Инсталирајте Стил: Површината монтирани
Примена: Foyer
Заврши: Бранеа Никел
сертификација: CCC
Е dimmable: No
Осветлување Област: 10-15square метри
Стил: Јапонија Стил
База Тип: Оптоварување
Материјал: Бамбус & Дрвени
Е Светилки Вклучени: Yes
Извор На Енергија: AC
Број На Модел На: L33 Таванот Фенер
Тип На Објект: таванот светла
Напон: Other
Бродови Од: Шангај
Име: TATA Таванот Фенер
Тип На Објект: Таванот Светла,Тавански Светилки

Најдобрите понуди во категоријата