оем 06a906262 06a 906 262 Кислород Сензор О2 СЕНЗОР за ВОЗДУХ, ГОРИВО СООДНОС за ФОЛКСВАГЕН Бора

оем 06a906262 06a 906 262 Кислород Сензор О2 СЕНЗОР за ВОЗДУХ, ГОРИВО СООДНОС за ФОЛКСВАГЕН Бора

DEN 816.00

Ново

Това е достапна

Резолуција: 2 06a 906 262
Повторливост: 2 06a 906 262
Hysteresis: 2 06a 906 262
Бренд Име: GZKAIMIN
Тип На Сензор: Piezoelectric
линеарна: 2 06a 906 262
Чувствителност: 2 06a 906 262
Мерен Опсег: 2 06a 906 262

Најдобрите понуди во категоријата