4127963L / 16900038L / 4127179U Franking Мастило во резервоарот за Neopost IJ110 поштенски метри

4127963L / 16900038L / 4127179U Franking Мастило во резервоарот за Neopost IJ110 поштенски метри

DEN 1631.76

Ново

Това е достапна

Бренд Име: KLDink
Најголемиот Дел Од Пакување: Yes
Кертриџ за Статус: Целосна
Обоени: Yes
боја: Други
Функција: Компатибилен
Број На Модел На: 4127963L
Тип: мастило кертриџ
Компатибилен Бренд: Neopost
боја: Не Флуоресцентни Сина
Пакување: 1 патрон/картон
Достапност: во парк
Ги споредува да: Neopost Уметност.-Бр. 4127963L / 16900038 / 4127179U
Должност циклус: 134,000 Imprints

Најдобрите понуди во категоријата