Електрични спреј откопчување YN50S00026F1 со 2 копче за Kobelco SK210-8 SK210-6E багер

Електрични спреј откопчување YN50S00026F1 со 2 копче за Kobelco SK210-8 SK210-6E багер

-90 %

DEN 1320.00

Ново

Това е достапна

Школка Тип: Затворен Тип
Објектот Тежина: 0.5kg
Напон: 24V
Објектот Ширина: 10cm
Објектот Должина: 10cm
Бренд Име: CMP
Осветленост Дел Број: YN50S00026F2 YN50S00026F3
Производителот Дел Број: YN50S00026F1
Објектот Висина: 15cm
Достапност: во парк сега
Состојба: 100% нови
Примена: Kobelco багер копач резервен дел
Гаранција: 3 месеци
испорака: UPS-от,Fedex,DHL,EMS
MOQ: 1 Парче
Име: Багер Копчето За Вклучување
Услуга: брза испорака
Достапни Број На Модел На: SK250-6E SK250-8E SK200-8 SK200-6 SK220-6
Дел Број: YN50S00026F1 YN50S00026F2 YN50S00026F3

Најдобрите понуди во категоријата