Нерѓосувачки челик лактот Пинцети крпеница, Дијамант слика мозаик Везови колекции капчиња кука кожа алатки

Нерѓосувачки челик лактот Пинцети крпеница, Дијамант слика мозаик Везови колекции капчиња кука кожа алатки

-6 %

DEN 67.92

Ново

Това е достапна

Стил: Европа
Шаблон Тип: Цврста
Бренд Име: Радост Недела
Дијамант форма: Плоштад
Употреба: Слики
Рамка: No
Форма: Еден
Надворешното Пакување: хартиена кеса
Pasting Област: Целосна
Платно Пакување Метод: Укината
Материјал: Пластични
Број на Бои: дијамант пен
Тип: Пинцети за дијамантски мозаик
Употреба: Дијамант Сликарство Крстот Бод
Материјал: Нерѓосувачки Челик

Најдобрите понуди во категоријата