78M09 SOT-252 10pcs/многу

78M09 SOT-252 10pcs/многу

DEN 91.20

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: 78M09 SOT-252 1PCS
Употреба: Општа Намена
is_customized: Yes
Извор На Енергија: AC
Бренд Име: YUXINYUAN
Теорија: SOPDIPQFPBGAPLCCQFN
Заштита На Функција: Стандард
Контакт Оптоварување: Стандард
Напон: v
Испорака адреса:
Продавница бр.: Продавница Бр 1403812
квалитет: 100%добро
Набавка На Стоки:
Цената:
Примена:
Пакет:
енкапсулација:

Најдобрите понуди во категоријата