Боречки Вештини Tae Квон Дали Децата Taekwondo Uinform За Poomsae и Обука,WTF Униформа,110-155cm Бела боја со црна,црвена со црна

Боречки Вештини Tae Квон Дали Децата Taekwondo Uinform За Poomsae и Обука,WTF Униформа,110-155cm Бела боја со црна,црвена

DEN 1199.76

Ново

Това е достапна

Големина: XXS, XS, S, M, XXXL
Материјал: Памук,Бамбус Влакна,Rayon
Пол: Момчиња
Ткаенина Тип: Broadcloth
Функција: Анти-Pilling,Анти-Смалуваат,Анти-Навремено,Дише,Брз Сува
Јака: V Деколте
Број На Модел На: Tae Zhuo
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Спорт Тип: Боречки Вештини
Тип На Објект: Се поставува

Најдобрите понуди во категоријата