4 Парче Дома Декор Јапонија на Планината Fuji Пејзаж Платно Печатење на Нафта Сликарство Ѕид Уметност Слика За Соба Cuadros Decoracion Без Рамка

4 Парче Дома Декор Јапонија на Планината Fuji Пејзаж Платно Печатење на Нафта Сликарство Ѕид Уметност Слика За Соба

-10 %

DEN 492.96

Ново

Това е достапна

Големина (Инчен): 10x20cmx2 10x30cmx2, 20x40cmx2 20x50cmx2, 30x60cmx2 30x80cmx2, 40x80cmx2 40x100cmx2
Стил: Модерна
Форма: Во комбинација
Материјал: Платно
Тип: Масла
Медиум: Масло
Техника: Спреј Сликарство
Поддршка База: Платно
Рамка на режимот: Формулиран
Рамка: No
Предмети: Пејзаж
Обликот: Нередовните
Calligraphy и сликарство тип: Платно Сликарство

Најдобрите понуди во категоријата