Нови 2.25/2.5/3 инчен Електрични Нерѓосувачки Издувните Исечок со Далечински управувач Со Се намали Цевка за Издувен Отсечени Комплет

Нови 2.25/2.5/3 инчен Електрични Нерѓосувачки Издувните Исечок со Далечински управувач Со Се намали Цевка за Издувен

-90 %

DEN 756.00

Ново

Това е достапна

боја: 2 25inch, 2 5inch, 3 инчи
Тип На Објект: Вентил Воз
Година: сите
Зафатнина: Универзална
Објектот Дијаметар: 00inch
Објектот Тежина: 2kg
Име На Модел: Електрични Издувен Вентил
Објектот Висина: 00inch
Објектот Должина: 00inch
Бренд Име: PERRIN
Специјални Функции: Издувните Контрола Вентил
Надворешни Тестирање И Сертификација: ISO9001
Објектот Ширина: 00inch
Материјал Тип: Нерѓосувачки Челик
Нема. на Цилиндри: Универзална
Точка име : Издувните Контрола Вентил Сет
Го Замени Името: Електрични Издувен Вентил
Големина: 2.25/2.5/3
Автомобил Производител: Заменлив
Моторни: 12v

Најдобрите понуди во категоријата