Синџир Мотоцикл Почиста Циклус Велосипед Синџир Четка за Чистење Алатката Велосипед Одржување Чистење со Четка За Хонда, Јамаха KTM Kawasaki

Синџир Мотоцикл Почиста Циклус Велосипед Синџир Четка за Чистење Алатката Велосипед Одржување Чистење со Четка За

DEN 78.00

Ново

Това е достапна

боја: Црвена, Сина
Бренд Име: Urbanroad
Објектот Должина: 25.5cm
Објектот Ширина: 4.7cm
Објектот Висина: 2cm
Објектот Тежина: 80g
Објектот Дијаметар: 0.5cm
Материјал Тип: ABS+Најлон
Специјални Функции: мотоцикл четка алатка
Тип На Објект: Сунѓери, Облека & Четки
мотоцикл синџир почиста: мотоцикл синџир четка за чистење
мотоцикл чистење синџир: мотоцикл cleaning tool
велосипед четка за чистење: Мото Велосипед Синџир Одржување Четка За Чистење
Мотоцикл Синџир Четка: мотоцикл синџир cleaning tool
мотоцикл почиста: синџир мотоцикл почиста

Најдобрите понуди во категоријата