Отворено Кампување Пропан Рефил Адаптер Гас Рамен Цилиндричен Резервоар Спојка Адаптер Пропан Рефил Адаптер Гас Рамен Цилиндричен Резервоар За Државен Удар

Отворено Кампување Пропан Рефил Адаптер Гас Рамен Цилиндричен Резервоар Спојка Адаптер Пропан Рефил Адаптер Гас Рамен

-58 %

DEN 183.60

Ново

Това е достапна

Расположливиот: No
Капацитет: 3-5
Со Палење на Уредот или Не: Не Се Вклучени
Парче Број На Ветрот Deflector: Не правец на штит
Употреба Состојба: Нормално Отворен
Модел: Пропан Рефил Адаптер Гас Рамен Цилиндричен Резервоар Спојка Адаптер
Тип: Правец на штит
Структура: Сплит
Применливи Леќата Тип: Солидна Леќата
Бренд Име: OOTDTY
Материјал: Метал
Примена На Метод: упатство
Гориво: Isobutane Гас Мешавина
Големина: 43.5*5cm/17.13''*1.97''
Материјал: СТП висок притисок на цевката + метал
Стил: Отворено
Автоматско Алармантна или Не (Литургија): No
Со Гориво или Не: No
категорија: Шпорет На Гас
Со Дрвена Рачка или Не: No
Шпорет Тип: Шпорет На Гас

Најдобрите понуди во категоријата