2 ПАРЧИЊА тренд на 12 mm магнет хривнија Модерен човек магнет нараквица со црна нерѓосувачки челик

2 ПАРЧИЊА тренд на 12 mm магнет хривнија Модерен човек магнет нараквица со црна нерѓосувачки челик

DEN 261.12

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Нараквици
Парична казна или Моден: Моден
Бренд Име: ZUCZUG
Стил: Тренди
Затворач Тип: За да се префрлате-clasps
Нараквици Тип: Синџир & Линк Нараквици
Обликотшема: Геометриски
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Пол: Мажи
Број На Модел На: s-115
Поставување Тип: Никој
Функција: Фитнес Тракер
Синџир Тип: Фигаро Синџир
Материјал: Нерѓосувачки челик

Најдобрите понуди во категоријата