CIDI За ZTE Сечилото Z10 Филм Мека Нано Експлозија-доказ Мобилен Телефон LCD Екран Заштитник

CIDI За ZTE Сечилото Z10 Филм Мека Нано Експлозија-доказ Мобилен Телефон LCD Екран Заштитник

-64 %

DEN 34.80

Ново

Това е достапна

Материјал: Нано-обложена Калено Стакло Филм
Употреба: Мобилен Телефон
Бренд Име: CIDI
Карактеристики: Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет: No
Тип: Пред Филмот
Пакет: No
На работ на работ Покриеност: No
За: За ZTE Сечилото Z10
Стил: Мека Нано Експлозија-доказ Филм
Тип: без пакет
Материјал: Нано

Најдобрите понуди во категоријата