10PCS BT151-800R BT151-800 ДО-220 151-800R SCR ЖЕЛЕЗНИЧКИ SCR нови оригинални бесплатен превозот брза испорака

10PCS BT151-800R BT151-800 ДО-220 151-800R SCR ЖЕЛЕЗНИЧКИ SCR нови оригинални бесплатен превозот брза испорака

DEN 41.76

Ново

Това е достапна

Бренд Име: IGMOPNRQ
Тип: Вози IC
Состојба: Нови
Напон: Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација: Меѓународниот стандард
Температурата На Работа: Меѓународниот стандард
Број На Модел На: BT151-800R
is_customized: Yes
Примена: pcb
Пакет: да-220

Најдобрите понуди во категоријата