6Pcs Празни Сапун Меур Шишиња за Дома Свадба Божиќ Роденден Украси 2JY24

6Pcs Празни Сапун Меур Шишиња за Дома Свадба Божиќ Роденден Украси 2JY24

-48 %

DEN 40.56

Ново

Това е достапна

Шема: Полна Боја
Повод: Роденден,Годишнина,Забава,Свадба & Ангажман,Свадба,Божиќ
Број На Модел На: 6 x меур шишиња
is_customized: Yes
Материјал: Пластични
Количина: 1pcs
Боја: Јасно
Големина: 10.7*1.1cm

Најдобрите понуди во категоријата