Пред да Замине англиски потсетник винил Цитати ѕид налепници дома дневна соба Вратата ѕид декорација налепница Decals за Дневно

Пред да Замине англиски потсетник винил Цитати ѕид налепници дома дневна соба Вратата ѕид декорација налепница Decals

-59 %

DEN 29.52

Ново

Това е достапна

боја: црна, бела, кафеава
Големина: 40X22CM, 22X13CM
Бренд Име: БОЈА CASA
Стил: Европа
Класификација: За Ѕид
Шема: Авион Ѕид Налепница
Спецификација: Single-piece Package
Број На Модел На: 8583
Тема: Знаци
Сценарија: Ѕид
Материјал: Винил
боја: Црна
превозот: Бесплатен превозот
Соодветна употреба: дома dacal/детска соба оркестарот/свадба декорација
Соодветно место: Спалната соба/Дневна соба/Дете соба/Училницата
Шема: топло знаци
Место на Потекло: Кина
is_customized: yes
Функција: креативни/убави/романтична/топло/fasion

Најдобрите понуди во категоријата